IMG_3080(1)

Visie

Onze stichting is een non-profit organisatie. Wij houden ons bezig met het organiseren van activiteiten binnen de gemeenschap met oog op sociale en religieuze behoeften voor zowel jong als oud, binnen en buiten Amsterdam. Zo organiseren wij verschillende buurt thema’s en hebben onze vrijwilligers een actieve rol in de moskee en buurt.

Ruimtegebrek

Wij vertegenwoordigen sinds 1997 onze bezoekers en leden voor de diverse sociale en religieuze activiteiten om zo met elkaar in verbinding te komen. Helaas is er vandaag de dag sprake van een ruimtetekort in onze moskee. Wij hebben goedkeuring gekregen van de gemeente van Amsterdam om een nieuwe moskee te bouwen. Echter is het nu van belang dat wij het benodigde bedrag tijdig bij elkaar krijgen om de nieuwe moskee te realiseren. Ramadan is bij uitstek de maand van liefdadigheid en de Profeet vrede zij met hem was het meest gul in de maand Ramadan. Stichting Arrahma vraagt een ieder om te investeren in jullie hiernamaals door te doneren en ons daarmee te ondersteunen in de bouw van een nieuwe moskee in Amsterdam-Noord.

ANBI-Algemeen-Nut-Beogende-Instelling

Wij kunnen alle hulp gebruiken!